Podlahy pro byt, podlahy pro interiéry

Informační linka
+420 601 270 021

Chci se zeptat
Vzorník RAL Vzorník barevných chipsů  

Průmyslové podlahy

Všechny základní informace o našem výrobním programu se dozvíte na těchto webových stránkách. Pokud Vás naše nabídka zaujme, kontaktujte nás. Zdarma Vám rádi nabídneme optimální řešení pro Vaši podlahu.

Lité stěrky

Neleznete zde epoxidové stěrky, metylmetakrylátové stěrky (MMA stěrky), polyuretanové stěrky, cementové samonivelašční stěrky.

více

Pevnostní nátěry

Pevnostní nátěry na průmyslové podlahy. Epoxidové nátěry, metylmetakrylátové nátěry (MMA nátěry), polyuretanové nátěry.

více

Dekorativní podlahy

Směs barevného kameniva spojeného speciální pryskyřicí se aplikuje na podlahu pomocí zvláštního zařízení a zahlazuje ocelovým hladítkem. Tento typ podlah je velmi atraktivní, snese běžné provozní zatížení. Dalšími vhodnými dekorativními podlahami, určenými dokonce i do průmyslových provozů jsou systémy pryskyřic a směsí barevných písků, popř. barevných chipsů.

více

Pancéřové podlahy

Pancéřové stěrky se používají v průmyslových provozech s nejtěžším provozním zatížením. Pancéřové podlahy betonové se používají v provozech i venkovních plochách s nejtěžším provozním zatížením. Jedná se o železobetonové podlahové desky plněné čedičem.

více

Sanace průmyslových podlah

Sanace průmyslových podlah se provádí v prostorách a provozech, kde není čas na vybourání stávajících podlah a realizaci nových nebo v místech, kde stávající poškozené podlahy a jejich oprava jsou pro zákazníka cenově výhodnější než kompletní rekonstrukce
Cena: cenu u sanací prům. podlah nelze přesně stanovit. Cena je ovlivněná především mírou poškození a budoucím užíváním. Kompletní opravy a sanace prům.podlah se pohybují v ceně od 700,- - 1200,- Kč /m2
Kde použít? Byty, domy, kanceláře, butiky, a další interiéry s vysokými nároky na estetický vzhled podlahy.
Tloušťka: 3-10 mm

více

Nové schody

Realizace a výstavba schodišť.

více

Opravy schodů

Opravujeme prošlapané a olámané schody, betonové schody, kamenné schody, pískovcové schody.

více

Broušení betonu a podlah

Broušení betonu a podlah se jednak provádí jako nutná příprava povrchu pro pokládky veškerých finálních vrstev. Dále pak lze tyto technologie použít např. při odstraňování starých nátěrů, stěrek lepidel, apod.

více

Broušení teraca a mramoru

Broušením a leštěním podlah z teraca, teracové dlažby, mramorové dlažby, apod. , lze dosáhnout obnovení lesklého povrchu starých podlah nebo je to součást technologie poptávky podlah nových , především u umělého teraca.

více

Speciální dopravní značení

Přechody pro chodce a dopravní značení
Naše firma provádí také vodorovné dopravní značení ve výrobních prostorech a halách.

více

Betonové podlahy

Naše firma provádí drátko-betony, betony s armovací sítí, případně dělenou výztuží. Provádíme jak nosné základové desky, tak monolitické konstrukce a veškeré hrubé podlahy včetně kročejové a tepelné izolace.
Cena: Cenu kalkulujeme vždy na danou zakázku.
Kde použít? Používají se jak při budování nových objektů, tak při rekonstrukci objektů stávajících.
Tloušťka: dle zakázky / projektu

více

Frézování podlah

Frézování betonu a podlah se provádí buď jako srovnávání nerovností podkladu nebo odstraňování starých, poškozených nášlapných vrstev podlah.
Cena cca: 120 Kč / m2
Kde použít? Poškozené podlahy
Tloušťka: 3-30 mm

více

Oprava dilatačních spár

Opravy dilatačních spar se provádí všude tam, kde nechce zákazník zbytečně utrácet za kolečka paletizačních vozíků, kde chce bezpečný provoz a kde je nutný plynulý provoz tak, aby nedošlo k poškození výrobků a zboží převážených po průmyslové podlaze.

více


Podlahy Pospíšil s.r.o.

Sídlo:
Nám. Osvobození 60,
753 61 Hranice IV - Drahotuše

Pobočka:
Holečkova 789/49
140 00 Praha 5, Smíchov

Telefon: +420 602 562 848

Mobil: +420 601 27 00 21
Telefon: +420 581 602 475

Odkaz na mapu

Naši partneři:

Informační linka
+420 601 270 021

Odkazy