Podlahy pro byt, podlahy pro interiéry

Informační linka
+420 601 270 021

Chci se zeptat
Vzorník RAL Vzorník barevných chipsů  

Interiéry

Všechny základní informace o našem výrobním programu se dozvíte na těchto webových stránkách. Pokud Vás naše nabídka zaujme, kontaktujte nás. Zdarma Vám rádi nabídneme optimální řešení pro Vaši podlahu.

V oboru litých podlah fungujeme a pokládce průmyslových podlah se věnujeme od počátku devadesátých let. Získané zkušenosti jsme využili nejen pro realizaci podlah ve velkých průmyslových objektech, v obchodních centrech, na stadionech, ale v poslední době rovněž při nových aplikacích, při opravách či rekonstrukcích nového moderního bydlení, v bytech, rodinných nebo bytových domech.

Jak již bylo uvedeno, provádíme kompletní dodávky, opravy a rekonstrukce podlah za přijatelné ceny. Používáme výhradně moderní technologie 21. století, a ty nám umožňují vytvářet příjemné, esteticky velmi zajímavé až atraktivní, zdravotně nezávadné podlahy, a to do všech typů obytných prostorů.

Kromě obytných ploch provádíme také podlahy v garážích, chodbách, technických místnostech, v suterénech, sklepích, na schodištích, to vše v interiéru. Stejně tak umíme vytvořit povrchy na balkony, terasy, altánky a do okolí bazénů, které jsou odolné povětrnostním podmínkám.

Betonflame - Mramorované podlahy

Vítejte v okouzlujícím světě litých bezespárých podlah zvaných „betonflame“. V poslední době se dostávají do popředí zájmu designérů, architektů či přímo obyvatel bytu jednoduché stavební prvky.

více

Stonecarpet - Kamenný koberec

Stonecarpet nebo-li kamenný koberec je technologie podlah, kterou lze v určitých modifikacích provést jak pro průmyslové využití, tak jako zajímavý povrch pro interiéry, např. obchodních prostor.

více

Barevné chipsy

Technologii barevných chipsů doporučujeme především do prostor s vyšším provozním zatížením, ale zároveň s vyššími nároky na estetiku a vzhled interiérů.

více

Teraco

Tento systém umožní architektovi vymyslet nekonečné množství obrazců, různých tvarů a barev, které může vkládat do podlah tvořených dlažbou a nebo také vytvořit kompletní podlahy v této technologii.

více


Pokud vás naše nabídka zaujme, kontaktujte nás. Zdarma nabídneme několik možností řešení v konkrétní technologické a cenové relaci.

Podlahy Pospíšil s.r.o.

Sídlo:
Nám. Osvobození 60,
753 61 Hranice IV - Drahotuše

Pobočka:
Holečkova 789/49
140 00 Praha 5, Smíchov

Telefon: +420 602 562 848

Mobil: +420 601 27 00 21
Telefon: +420 581 602 475

Odkaz na mapu

Naši partneři:

Informační linka
+420 601 270 021

Odkazy